Поліпропіленові пластикові басейни 
купити з доставкою та монтажем

Будівництво басейнів з поліпропілену (пластикові басейни)

Басейни виготовляємо із листів поліпропілену РР-Н та РР-С (називаються POLLYSTONE) голубого кольору товщиною 5 мм, що не є шкідливим для здоров'я. Листи РР-Н та РР-С в порівнянні із PVC-U мають кращу теплостійкість й меншу масу. Стійкість пластмаси до впливу хімічних речовин висока і гарантує тривалу експлуатацію.

Аксесуари для басейнів

Для того, щоб підвищити комфорт, зручність та безпеку користування Вашим басейном, Вам варто придбати додаткові аксесуари для басейну.

Павільйони для басейнів

Павільйони для басейнів стають невід'ємною частиною басейнів. Завдяки особливостям нових застосованих технологій надається можливість ідеально використовувати сонячну енергію і тим самим продовжувати купальний сезон знижуючи витрати по експлуатації.

Каналізаційні шахти та септики

Сучасні системи очистки стічних вод (септики) є найбільш кращим рішенням проблеми відведення та очищення води в заміському будинку.

Очистка стічних вод BIO-CWT

Автономна каналізація BIO-CWT ідеально вирішує проблему побутових стоків приватних будинків, басейнів, готелів, ресторанів та інших незалежних об'єктів.

Послуги ландшафтного дизайну

Два основних принципи комерційного дизайну — функціональність і естетичність — лежать в основі ландшафтного дизайну та оформлення басейну. Саме вони визначають доцільність, довговічність і красу твору як в цілому, так і окремих його елементів.